Бальні, сучасні танці – це унікальне гармонійне співвідношення мистецтва і спорту, духовного і фізичного удосконалення, музики і пластики, емоцій та почуттів, чітких ліній та відшліфованих рухів танцюючих пар.

Підтвердженням того є «Данс-центр «Успіх».

Колектив своїми неперевершеними феєричними постановками підкорив танцполи не лише в Україні, а й далеко за її межами. Вихованці ансамблю є переможцями та призерами міжнародних фестивалів та конкурсів: у Англії, Німеччини, Франції, Швеції, Чехії, Австрії, Італії, Словаччині, Румунії, Словенії, Молдові, Болгарії, Польщі та інших.

Висока виконавська майстерність, яскравий талант керівників та вихованців, художня довершеність кожного танцю, барвиста палітра костюмів і багатство музичного супроводу були гідно оцінені глядачами та журі багатьох конкурсів і фестивалів.

На сьогодні складовою частиною колективу є три вікових групи: молодша, середня, старша. Це дає можливість урахувати вікові та фізичні особливості дітей. У навчальних групах учасники оволодівають мистецтвом бального та сучасного танцю, основами класичної хореографії, а також отримують ґрунтовні теоретичні та практичні знання. Робота в колективі побудована на взаємоповазі , дисципліні, працелюбності, відданості танцювальному мистецтву.

Щорічно в залі обласної філармонії відбувається яскравий звітний концерт. Високий професійний рівень продемонструє колектив своїми неперевершеними постановками.

Бурхливими оплесками глядачі зустрічають кожну композицію колективу, захоплюючись майстерністю юних танцюристів і вкотре дивуючись невичерпній енергії колективу, який встигає не тільки дарувати насолоду своїм шанувальникам, але й брати участь та перемагати у міжнародних та Всеукраїнських фестивалях і конкурсах.

Сьогодні «Данс-центр «Успіх» це – відточений до філігранності, високотехнічний хореографічний колектив з власним виконавським обличчям та сценічною культурою.

Творчий запал учасників ансамблю, плідна фестивально-концертна діяльність зумовили те, що «Данс-центр «Успіх» займає почесне місце в переліку провідних танцювальних колективів нашого міста Хмельницького, області та України.

Не випадково цей колектив носить таку заздалегідь вдалу назву, адже саме «Успіх» визначає нині хореографічне обличчя Хмельниччини!