Самба

Румба

Ча-ча-ча

Пасодобль

Джайв

Вальс

Танго

Фокстрот

Квікстеп

Диско

Диско-слоу

Хіп-хоп

Джаз-фанк

Контемпорарі

High Heels

Соло латина

Танці для дорослих

Танці для малюків

Танці для початківців

Фізична підготовка

Акробатика

Постановка флешмобів

Весільний танець

Танець випускників

Парні танці

Бальні танці

Латиноамериканські танці

Записатись на танці у Хмельницькому

Ми раді запросити вас на захоплюючий світ танців у нашій школі танців “Успіх”. Це місце, де мрії перетворюються на рух, а рух стає мовою виразу і вишуканості. Ми відкриваємо двері для всіх, хто бажає вивчити мистецтво танцю, незалежно від вашого рівня підготовки.

Ми пропонуємо найбільший вибір стилів та рівнів, щоб ви могли знайти щось, що вас цікавить, і розвивати свої таланти. Незалежно від того, чи ви новачок, або вже володієте досвідом, у нас є щось для кожного. Наша команда професійних і досвідчених хореографів працює, щоб допомогти вам вдосконалити свої навички та відкрити перед вами безмежні можливості. Ми вчимо багато різних стилів, включаючи: бальні та сучасні танці. Ми пропонуємо різні групи та розклади, щоб відповідати вашим потребам та графіку. Навчання проходить у дружній та підтримуючій атмосфері, де ви зможете знайти нових друзів, які поділяють вашу пристрасть до танців.

Приєднуйтесь до нас та дайте волю своєму танцювальному потенціалу. Незалежно від того, чи ви хочете танцювати для розваги, фізичної активності або мрієте стати професійним танцюристом, ми допоможемо вам досягти ваших цілей.

Долучайтеся до нас сьогодні і дайте своєму життю ритм та грацію! Для запису або отримання додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами за номером телефону (067) 804 49 82 або заповніть контактну форму.

Записатись на пробне заняття