Мабуть, до найпопулярніших і найзатребуваніших стилів сучасного танцю можна сміливо віднести хіп-хоп. Його багатогранність та різноманітність приваблює шанувальників, а ритмічна музика лише додає інтересу. Навчання танцю хіп хоп передбачає вивчення різних рухів: сексуальних і грайливих, м’яких і розслаблених, ефектних і різких, хвилеподібних та інших. Свого піку популярності hip hop танці досягли ще в 90-х роках минулого століття, сьогодні вони не здають позиції, продовжуючи завойовувати симпатію молоді по всьому світу.

Записатись
Вартість

В основі танцю лежить так званий «грув» або «кач» – здатність відчувати музику фізично і почуватися її частиною. Вже на ці відчуття надалі накладаються базові рухи хіп-хопу, що відрізняють його від інших танцювальних стилів. Весь танець будується на імпровізації та поєднанні відомих елементів. Проте рухи – це завжди найважливіше. Куди більшу роль навчання танцям хіп-хоп відводить характеру та виразності танцюриста, акторської складової його рухів.

Танці хіп хопу мають демонструвати кращі якості виконавця, які виявляються у вигляді танцювального протистояння, іноді досить різкого. Хіп-хоп – це танець впевнених людей, де не завжди допустима сентиментальність та зайва м’якість. Однак це не робить танцюристів агресивними та злими, зовсім ні.

Сучасні танці уроки хіп хоп пропонують безліч різних стилів або шкіл. Загалом їх можна розділити на три категорії: old school (школи Cabbage Patch, Smurf, The Prep та інші), middle school (Roger Rabbit, Party Machine, Steve Martin та інші) та new school (Monestary, Walk it out, Harlem Shake та інші). Кожна з них має власні відмінні риси, проте базові елементи скрізь залишаються однаковими.

Починаючи з базових рухів, ми перейдемо до складніших комбінацій, де ви зможете проявити свою індивідуальність і творчість. Навчимо вас координувати рухи тіла з музикою, так щоб кожен крок став часткою серцем биття та душею відчуттів.

Вартість навчання

Тренування Тривалість Вартість
3 рази/тиж – 12зан. 1,5 години 800грн/міс
3 рази/тиж – 12зан. 1 година 750грн/міс
2 рази/тиж – 8зан. 1 година 700грн/міс
2 рази/тиж – 8зан. 45хв 650грн/міс
2-3 рази/тиж – 8зан. 30хв 800грн/міс
Акробатика 800грн/міс
Разове заняття 150грн
Кількість тренувань Тривалість тренування Вартість
3 рази на тиждень – 12 тренувань 1,5 години 800грн/міс
3 рази на тиждень – 12 тренувань 1 година 750грн/міс
2 рази на тиждень – 8 тренувань 1 година 700грн/міс
2 рази на тиждень – 8 тренувань 45хв 650грн/міс
2-3 рази на тиждень – 8 тренувань 30хв 800грн/міс
Акробатика 800грн/міс
Разове заняття 150грн

Записатись на пробне заняття