Соло латина – танцювальний напрям, який зачаровує, зводить з розуму, і розпалює вогонь навіть у найхолоднішому серці. Цей стиль грунтується на латиноамериканській програмі бальних танців: самбі, ча-ча-ча, румбі та ін. Рухи в цих танцях не різкі, а витончені та ефектні. Латиноамериканські танці по праву вважаються запальними, емоційними та енергійними. Вони зачаровують і викликають бажання якнайшвидше приєднатися до танцюристів.

Записатись
Вартість

Займатися латиною можна у будь-якому віці. Єдиний недолік таких танців – необхідність підбору партнера, адже ще недавно танцювати латину можна було лише в парі. Сьогодні цю проблему повністю вирішено, адже кожен охочий може записатися до школи танців на уроки латини соло.

Соло латина – це можливість танцювати вибухові сальсу, ча-ча-ча, ніжну пристрасну румбу, енергійний джайв поодинці. Більше немає необхідності шукати однодумця, підлаштовуватись під його можливості, шукати загальний час для тренувань. Танцюйте так, як вам подобається! Виконання сольного латиноамериканського танцю – це імпровізація, яка не обмежена вимогами до спортивної парної латини та норм. Ви можете підтримувати той темп і ритм, які комфортні для вас, вибирати найцікавіші рухи, вигадувати свої власні зв’язки та комплекси.

Починаючи з базових рухів, ми перейдемо до складніших комбінацій, де ви зможете проявити свою індивідуальність і творчість. Навчимо вас координувати рухи тіла з музикою, так щоб кожен крок став часткою серцем биття та душею відчуттів.

Вартість навчання

Тренування Тривалість Вартість
3 рази/тиж – 12зан. 1,5 години 800грн/міс
3 рази/тиж – 12зан. 1 година 750грн/міс
2 рази/тиж – 8зан. 1 година 700грн/міс
2 рази/тиж – 8зан. 45хв 650грн/міс
2-3 рази/тиж – 8зан. 30хв 800грн/міс
Акробатика 800грн/міс
Разове заняття 150грн
Кількість тренувань Тривалість тренування Вартість
3 рази на тиждень – 12 тренувань 1,5 години 800грн/міс
3 рази на тиждень – 12 тренувань 1 година 750грн/міс
2 рази на тиждень – 8 тренувань 1 година 700грн/міс
2 рази на тиждень – 8 тренувань 45хв 650грн/міс
2-3 рази на тиждень – 8 тренувань 30хв 800грн/міс
Акробатика 800грн/міс
Разове заняття 150грн

Записатись на пробне заняття