Латиноамериканські танці – це невичерпне джерело енергії, емоцій та культурної різноманітності. Вони не лише втілюють в собі мистецтво руху, а й розповідають відповідні історії регіонів, де вони виникли. Ці танці є невід’ємною частиною латиноамериканської культури, що розцвітає на ритмічних мелодіях та вогняних темпах.

Записатись
Вартість

Латиноамериканські танці – це не тільки техніка та рухи, а й спосіб вираження культурної спадщини. Вони розповідають про історію, традиції та емоції різних народів. Кожен танець має свою унікальну історію, яка відображає піднесені моменти та випробування кожної культури.

Навчання латиноамериканським танцям – це шанс не лише освоїти майстерність рухів, а й отримати відчуття підвищеної енергії та радості. Ці танці допомагають розслабитися, забути про повсякденні турботи та поглибити зв’язок з власним тілом. Вони надають можливість відчути себе часткою живої історії, яка триває в ритмі музики та руху.

Навчіться ритмічним та чуттєвим латиноамериканським танцям разом з нами. Наші професійні хореографи допоможуть вам освоїти рухи як на початковому так і на професійному рівні. Незалежно від вашого досвіду, наші уроки допоможуть вам знайти ваш власний стиль та відчути магію латиноамериканського руху. Приєднуйтесь до нас сьогодні та відкрийте новий світ танцю!

Нижче представлені стилі бальних танців за якими Ви зможеет навчатись в Данс-центр “Успіх”.

Самба

Румба

Ча-ча-ча

Пасодобль

Джайв

Вартість навчання

Тренування Тривалість Вартість
3 рази/тиж – 12зан. 1,5 години 800грн/міс
3 рази/тиж – 12зан. 1 година 750грн/міс
2 рази/тиж – 8зан. 1 година 700грн/міс
2 рази/тиж – 8зан. 45хв 650грн/міс
2-3 рази/тиж – 8зан. 30хв 800грн/міс
Акробатика 800грн/міс
Разове заняття 150грн
Кількість тренувань Тривалість тренування Вартість
3 рази на тиждень – 12 тренувань 1,5 години 800грн/міс
3 рази на тиждень – 12 тренувань 1 година 750грн/міс
2 рази на тиждень – 8 тренувань 1 година 700грн/міс
2 рази на тиждень – 8 тренувань 45хв 650грн/міс
2-3 рази на тиждень – 8 тренувань 30хв 800грн/міс
Акробатика 800грн/міс
Разове заняття 150грн

Записатись на пробне заняття