Джаз-фанк – популярний серед танцюристів жанр джазової музики. Характерною його особливістю є наявність акценту на сильній частці та незвичайні звучання аналогових синтезаторів. У стилі танцю джаз фанк можна зустріти безліч різних елементів, що зустрічаються в таких напрямках, як модерн, клубні танці та інших. Емоційний та епатажний джаз фанк дуже швидко набирає великої популярності по всьому світу. У ньому гармонійно поєднуються найцікавіші та незвичайні елементи з інших танцювальних напрямів, що робить його своєрідною квінтесенцією із сучасних клубних стилів.

Записатись
Вартість

Гарні «балетні» рухи стегон ідеально доповнені хвилеподібними рухами, характерними для «вуличних» танців, незвичайними помахами з вакінгу, застосовується і джазова техніка з її піруетами, позуваннями з довгими лініями, свінгами та скручуваннями. Багато різноманітних елементів надає необмежений простір для фантазії танцюриста.

Джаз фанк танець поєднує імпульсивні та різкі рухи, які несподівано змінюються пластичними та плавними хвилями. До характерних особливостей стилю джаз фанк належить відкрита «балетна» постановка корпусу у танцюриста, за рахунок чого танець виглядає дуже ефектно, але стає складнішим у освоєнні. Незважаючи на те, що джаз фанк для початківців пропонує поступове вивчення елементів від найпростіших до складніших, щоб дорослішати до майстрів доведеться докласти безліч зусиль. Уроки танців джаз фанк вимагатимуть хорошої спортивної підготовки та колосальної фізичної витривалості, тому що у стилі часто зустрічаються складні, у тому числі акробатичні елементи.

Починаючи з базових рухів, ми перейдемо до складніших комбінацій, де ви зможете проявити свою індивідуальність і творчість. Навчимо вас координувати рухи тіла з музикою, так щоб кожен крок став часткою серцем биття та душею відчуттів.

Вартість навчання

Тренування Тривалість Вартість
3 рази/тиж – 12зан. 1,5 години 800грн/міс
3 рази/тиж – 12зан. 1 година 750грн/міс
2 рази/тиж – 8зан. 1 година 700грн/міс
2 рази/тиж – 8зан. 45хв 650грн/міс
2-3 рази/тиж – 8зан. 30хв 800грн/міс
Акробатика 800грн/міс
Разове заняття 150грн
Кількість тренувань Тривалість тренування Вартість
3 рази на тиждень – 12 тренувань 1,5 години 800грн/міс
3 рази на тиждень – 12 тренувань 1 година 750грн/міс
2 рази на тиждень – 8 тренувань 1 година 700грн/міс
2 рази на тиждень – 8 тренувань 45хв 650грн/міс
2-3 рази на тиждень – 8 тренувань 30хв 800грн/міс
Акробатика 800грн/міс
Разове заняття 150грн

Записатись на пробне заняття