Танго – це найвідоміший аргентинський парний танець, котрим характерний чіткий енергійний ритм. Відразу після своєї появи виконувався лише чоловіками, проте сьогодні його танцюють жінки та чоловіки. Незважаючи на те, що він виник в Іспанії, свою популярність танець заробив лише в Аргентині, ставши самостійним напрямом – аргентинським танго. Сучасний танго включає безліч різновидів, зокрема уругвайське, бальне, аргентинське, фінське та старовинне танго.

Записатись
Вартість

Музика танго є приголомшливою сумішшю емоцій, в якій присутні пристрасть, сила і енергія. Навіть вивчивши кілька основних простих фігур можна спробувати станцювати, приємно дивуючи партнера чи партнерку. Для сильних танцюристів справжнє задоволення дарує атмосфера танго, що вислизає, що виявляється в правильній інтерпретації ритму і мелодії. До характерних особливостей музики належить те, що найяскравіші пісні виконуються без слів, висловлюючи емоції у русі танцюристів та мелодії.

Танець танго є особливим видом танців, відмінним від інших стандартних бальних напрямків. Використана в ньому манера підтримки безпосередньо залежить від здібностей танцюриста, проте свою роль відіграють інструкції про підтримку, характеристики основного кроку та положення стоп. Все це розповідають та демонструють викладачі учням, які відвідують уроки танго. Побудова танцю досить проста за рахунок застосування великої кількості основних кроків, під час яких танцюрист може продумати, яку саме фігуру хоче використовувати далі.

Починаючи з базових рухів, ми перейдемо до складніших комбінацій, де ви зможете проявити свою індивідуальність і творчість. Навчимо вас координувати рухи тіла з музикою, так щоб кожен крок став часткою серцем биття та душею відчуттів.

Вартість навчання

Тренування Тривалість Вартість
3 рази/тиж – 12зан. 1,5 години 800грн/міс
3 рази/тиж – 12зан. 1 година 750грн/міс
2 рази/тиж – 8зан. 1 година 700грн/міс
2 рази/тиж – 8зан. 45хв 650грн/міс
2-3 рази/тиж – 8зан. 30хв 800грн/міс
Акробатика 800грн/міс
Разове заняття 150грн
Кількість тренувань Тривалість тренування Вартість
3 рази на тиждень – 12 тренувань 1,5 години 800грн/міс
3 рази на тиждень – 12 тренувань 1 година 750грн/міс
2 рази на тиждень – 8 тренувань 1 година 700грн/міс
2 рази на тиждень – 8 тренувань 45хв 650грн/міс
2-3 рази на тиждень – 8 тренувань 30хв 800грн/міс
Акробатика 800грн/міс
Разове заняття 150грн

Записатись на пробне заняття