Життя High Heels дала хореограф із Лос-Анджелеса Енді Джей. Вона перша виконала хіп-хоп у туфлях. Експеримент став початком нового напряму. Кліпи Енді швидко набрали популярності в Інтернеті, потім її стиль почали копіювати та розвивати танцюристи з різних країн. High Heels дуже багатогранний. Танцюристи та хореографи вносять у нього власне бачення і характер: він може бути наповнений м’якими рухами та пластикою, або подано жорстко і навіть агресивно. Шукайте викладачів, котрі подають хореографію так, як вам більше подобається.

Записатись
Вартість

Для новачків розраховано менше навантаження, викладачі почнуть вивчення з азів та розтяжки . Оскільки багато елементів виконуються в партері, будьте готові до синців. Поступово коли м’язи звикнуть до роботи, програму ускладнять. Навіть якщо специфічне взуття на початку навчання завдавало незручностей, через пару місяців постійних тренувань ви звикнете до нього.

Танцювальні рухи допоможуть підтримувати організм у тонусі, виробити граційну ходу та навчитися чути ритм. Крім користі для здоров’я, танці High Heels – це заряд енергією та яскравими емоціями. Дівчата зізнаються, що у них піднімається самооцінка, вони зовсім інакше відчувають та подають себе.

Починаючи з базових рухів, ми перейдемо до складніших комбінацій, де ви зможете проявити свою індивідуальність і творчість. Навчимо вас координувати рухи тіла з музикою, так щоб кожен крок став часткою серцем биття та душею відчуттів.

Вартість навчання

Тренування Тривалість Вартість
3 рази/тиж – 12зан. 1,5 години 800грн/міс
3 рази/тиж – 12зан. 1 година 750грн/міс
2 рази/тиж – 8зан. 1 година 700грн/міс
2 рази/тиж – 8зан. 45хв 650грн/міс
2-3 рази/тиж – 8зан. 30хв 800грн/міс
Акробатика 800грн/міс
Разове заняття 150грн
Кількість тренувань Тривалість тренування Вартість
3 рази на тиждень – 12 тренувань 1,5 години 800грн/міс
3 рази на тиждень – 12 тренувань 1 година 750грн/міс
2 рази на тиждень – 8 тренувань 1 година 700грн/міс
2 рази на тиждень – 8 тренувань 45хв 650грн/міс
2-3 рази на тиждень – 8 тренувань 30хв 800грн/міс
Акробатика 800грн/міс
Разове заняття 150грн

Записатись на пробне заняття